PHP SCRİPTLERSCRİPTLER
Trend

Admin Panelli İnstagram Takipçi Sripti – Php Script indir

Admin Panelli İnstagram Takipçi Sripti, şık ve modern bir tasarıma sahip olan bu yazılım sizlerinde hoşuna gidecek. Ayrıca yeni beğeniler ...

Admin Panelli İnstagram Takipçi Sripti, şık ve modern bir tasarıma sahip olan bu yazılım sizlerinde hoşuna gidecek. Ayrıca yeni beğeniler ve takipçiler bulabileceksiniz.

Admin Panelli İnstagram Takipçi Sripti
Admin Panelli İnstagram Takipçi Sripti

1-Beğeni Atar.

2- Responsive Tasarım Vardır. Kişisel Olarak Ayarlanabilir Derecededir.
3- Vip Paneli vardır.
4- Admin Paneli vardır.
5- Api Havuz Sistemi Mevcuttur.

Admin Kullanıcı Bilgileri :
Kullanıcı adı : admin
Şifre : asdasd
Bayi Kullanıcı Bilgileri
Kullanıcı adı : denemebayi
Şifre : 1478963
Diğer Sitelerde Bulunan Hatalar Giderilmiştir.

Not: Arkadaşlar küçük bir not düşmek gerekiyor.

{“code”: 400, “error_type”: “OAuthException”, “error_message”: “Redirect URI does not match registered redirect URI”}

Yukarıdaki Hatayı alanlar, üye girişi yaparken alacakları hatadır. Bu hata İnstagram’dan uygulama oluşturmanız gerektiğini ve ona bağlamanız gerektiğini açıklar. İndirdiğiniz dosyaları direk servernuzda public_html klasörüne atmalısınız. Aksi taktirde Localhost da deneme yaptığınızda hata alacaksınız.

Sunucuya atılan İnstagram Takipçi Scripti’ni yönetim panelinden API Havuzunda bulunan API ekleme alanına gelip, Buraya tıklayarak API oluşturmalısınız. Oluşturmuş olduğunuz API bilgilerini yönetim panelinde bulunan API Havuzundan seçerek siteye giriş prosedürlerini hatasız biçimde çözmüş olursunuz.

Bu Hatayı genellikle bana dönüş sağlanan her kullanıcım yaşamakta. Sizden ricam FTP’ye kurmanızdır. Olabilecek birçok zararlı programdan tarafım sorumlu değildir. Bunu göz önüne alarak kurmanızı tavsiye etmekteyim. Şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar.

{“code”: 400, “error_type”: “OAuthException”, “error_message”: “Redirect URI does not match registered redirect URI”}
Yukarıdaki Hatayı alanlar, üye girişi yaparken alacakları hatadır. Bu hata İnstagram’dan uygulama oluşturmanız gerektiğini ve ona bağlamanız gerektiğini açıklar. İndirdiğiniz dosyaları direk servernuzda public_html klasörüne atmalısınız.

Aksi taktirde Localhost da deneme yaptığınızda hata alacaksınız. Sunucuya atılan İnstagram Takipçi Scripti’ni yönetim panelinden API Havuzunda bulunan API ekleme alanına gelip, Buraya tıklayarak API oluşturmalısınız. Oluşturmuş olduğunuz API bilgilerini yönetim panelinde bulunan API Havuzundan seçerek siteye giriş prosedürlerini hatasız biçimde çözmüş olursunuz.

Bu Hatayı genellikle bana dönüş sağlanan her kullanıcım yaşamakta. Sizden ricam FTP’ye kurmanızdır. Olabilecek birçok zararlı programdan tarafım sorumlu değildir. Bunu göz önüne alarak kurmanızı tavsiye etmekteyim…

DEMO SCRİPT İNDİR

Dosya Şifresi

www.phpaspscript.com

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu