OYUNLARPROGRAM İNDİR
Trend

Asphalt Xtreme PC Yarış Oyunu | PC Oyun indir

Asphalt Xtreme, Dünyanın en çok seyredilen animasyon filmlerinden birisi olan Arabalar filminin kahramanları Şimşek McQueen ve ....

Asphalt Xtreme, Tüm dünyada en çok oynanan mobil yarış oyunlarından birisi olan ve daha sonra Windows 8 bilgisayarlar için pcde oynama imkanına da sahip olduğumuz Asphalt serisinin yeni oyunu Gameloft tarafından piyasaya sürüldü. Oyunu Windows 8 işletime sahip bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak yükleyip oynayabileceksiniz.

Asphalt serisini oynayanlar bilir, seride zaten pek pistlere yola bağlı gitmiyordunuz, Asphalt Xtreme oyununda bu durum komple yol dışına taşınmış. Tepelerde, çamur dolu arazilerde, kanyonların aralarında yarışmaya hazırlıklı olun. Artık yeni pistler bunlar olacak. Buradaki mekanlarda gerçek dünyadan Nil Vadisindeki kum tepeleri, Norveç’in buzulları ve Phuket Adası gibi yerlerin özelliklerini kullanarak pistler oluşturulmuş.

Asphalt Xtreme PC Yarış Oyunu

Oyunda araçlar da tek düze değil ve farklı türden off-road araçları oyunda bulabiliyorsunuz. Bunlar dev tekerli pikaplar, SUV’lar, kamyonetler ve muscle car gibi araçlarlardan oluşan 35 araç sizleri bekliyor olacak. Buradaki araçlar gerçek hayattaki dev markaları oyunda temsil ediyor, bunların arasında; Mercedes, Ford, Jeep, Dodge, Chevrolet gibi off-road konusunda öncü olan markalar lisanslı olarak yer alıyor. Oyundaki araç yükseltme koleksiyonu sayesinde aracınızın gücünü yükseltirken dilerseniz kişiselleştirebiliyorsunuz.

Tabi ki oyun Gameloft yapımı olunca oyunu oynadığımız süre içerisinde yeni araçlar, pistler ve etkinlikler içeren güncellemelerle dolu olacağını da tahmin etmek zor değil. Online modlar diğer Asphalt serilerinde olduğu gibi oldukça rekabete sahip. Bu rekabetin içinde 8 oyuncuya kadar online aynı anda oynanabilecek yarışlar yer alıyor. Oyunda 5 farklı oyun modu bulunuyor ve 1000’e yakın kariyer ve ustalık meydan okuması etkinlikleri ile sizi çok uzun süre oyalayacak gibi gözüküyor.

En son Şub 14, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Asphalt Xtreme Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi : Windows 8.1 / 10
İşlemci : Intel Pentium 4 / AMD CPU 3GHZ
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 15 GB
Ekran Kartı : ATI X1600 / GeForce G800 ve üzeri
DirectX : DirectX 11

PC OYUN İNDİR

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu