OYUNLARWINDOWS PC
Trend

Half Life 2 – Full Oyun – Pc Oyun indir

Half Life 2, Valve tarafından piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı oyunudur. Eylem, önceki baskıdaki olaylardan yirmi yıl sonra gerçek...

Half Life 2, aynı zamanda (Valve) tarafından piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı oyunudur. Eylem, önceki baskıdaki olaylardan ayrıca yirmi yıl sonra gerçekleşir. Sadece aynı büyük başarıyı yakalamakla kalmadı, aslında orijinal oyunu aştı. Oyun endüstrisinin ikonik bir temsilcisi haline geldi ve ayrıca çok sayıda hayran kazandı.

"<yoastmark

Ayrıca bir oyuncu, neler olup bittiğine odaklanan bir bilim adamı olan (Gordon Freeman) adlı aynı karakteri yönetmelidir. Aynı zamanda dünya gizemli medeniyet tarafından saldırıya uğradı. Half Life 2 Full Oyun Pc Oyun indir. Gezegeni hızla fethettiler ve ayrıca baskıcı ve katı kurallar koydular. Böyle bir zorbalığa rağmen aynı zamanda halk arasında muhalif isyancılar var.

Önde gelen isyancılar, Doğu Avrupa‘da bir yerde bulunan. Ayrıca dünyanın en büyük kentsel yerleşim yerlerinden biri olan City 17’de yaşıyor. Ana karakterin yolculuğunun başladığı yer orası.

Gordon Freeman harap dünyayı dolaşırken silahlı çatışmalara katılmalı. Helikopter saldırısından kaçmalı ve ayrıca ölümcül karınca aslanlarıyla dolu çölü geçmeli. Aynı zamanda zor gıdıklayıcılar ile uğraşacak ve olanlardan sorumlu olan adamla tanışmak için onları çözecek. Ancak bunu yaparak bir yanlışı düzeltebilir ve insanların mahrum bırakıldığı özgürlüğü geri verebilir.

—Sistem Gereksinimleri—

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10.
İşlemci: 1.7 GHz.
Bellek: 1 GB.
Grafikler: DirectX 8.1.
Depolama: 4,2 GB.

—DLC’ler—

—Half Life 2: Birinci Bölüm.
—Half Life 2: İkinci Bölüm.
—Tekno demo Half-Life 2: Lost Coast eklendi.

—Özellikler—

Sürüm: v. 1745010 (30.05.2014) Komple + DLC’ler.
Tablet: (Rev Steam Emülatörü (06.09.2014).
Tür: Tolyak26 tarafından RePack.

—Oyun Kurulum—

Virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakın! ayrıca Oyun için gerekli dosyaları silebilir.
Torrenti indirin ve torrent istemcisini çalıştır.
Oyunun yüklenmesini bekle.
setup.exe‘yi çalıştır.
Yükleyicinin talimatlarını izle.
Oynayın ve keyfini çıkart.

Not: Oyun dili oyun arayüzünde değiştirilebilir!

DEMO PC OYUN İNDİR

Dosya Şifresi :

phpaspscript.com

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu