PHP SCRİPTLERSCRİPTLER
Trend

Arcadia v1.6.6 Oyun Scripti – Ücretsiz Script İndir

Arcadia v1.6.6 Oyun Scripti ile kendi çarşı topluluk platformunuzu başlatın. Bu özellik dolu PHP betiği, 26.000’den fazla yüksek kaliteli ....

ArcaArcadia v1.6.6 Oyun Scripti ile kendi çarşı topluluk platformunuzu başlatın. Bu özellik dolu PHP betiği, 26.000’den fazla yüksek kaliteli

  • Flash ve HTML5 oyunları
  • 9 tema rengi
  • 3 farklı avatar stili
  • oyun sunumu

ve daha fazlasıyla gelir; böylece bir birinci sınıf arcade platformu yaratabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Arcadia v1.6.6 Oyun Scripti

Özellikler:

26.000+ Oyunlar – Kongregate, Softgames, Gamepix, Scirra Arcade, Spilgames ve daha pek çok şeyden kaliteli Flash ve HTML5 oyunları! Otomatik oyun alma özelliğini kullanarak getir.

Oyun Önerileri – Atölye kullanıcılarınız oyunlarını gönderebilir ve onaylandığında puan kazanabilirler!
Tema Renkleri – Atacağınız stile hangi renkle uyacak? 9 farklı tema renk arasından seçim yapın! Alizarin, nehir, ametist ve daha fazlası!

Varsayılan Avatarlar – Varsayılan avatarlar için 3 farklı stil! Gmail stili, Robohash Canavarlar ve Sevimli Avatarlar! Stilinizi seçin!

Oyun İnceleme Sistemi – Salon kullanıcılarınızdan bekleyen gönderilen oyunları onaylayın veya silin!
Oyun Özellikleri – Favorilere ekleme, raporlama, gönderme, düzenleme, silme, yorum ekleme, tam ekran modu, yıldız derecelendirmeleri, gömme, ilgili oyunlar, son oyuncular ve daha fazlası!

Akıllı EXP Sistemi – Oyun oynamak, oyun sunmak, yorumlar eklemek, sitenize kalmak, kullanıcıları yönlendirmek ve daha pek çok şey yapmak! Diğer üyeleriniz gönderdiğiniz oyunları oynarken dahi puan kazanabilirsiniz!

Komple Kullanıcı Sistemi – Kayıt, giriş, şifremi unuttum, çevrimiçi üyeler, kullanıcı yorumları, afiş tablosu, rütbe, exp, avatarlar, profil kapakları, çok düzeyli kullanıcılar, dil tasarrufu ve daha fazlası!

Sistem Sıralaması – Kullanıcıların puan kazanmalarına ve sıralamalarına izin verilmesi ve “Oyuncuların Tanrısı” olmasına izin verin!

Shoutbox – Diğer çevrimiçi oyuncularla sohbet edin! sohbet komutlarıyla ve canlı çevrimiçi sayımla! Bağırın ve canlı olarak konuşun!

Sosyal Giriş – Facebook, google veya twitter hesaplarını kolayca kullanarak giriş yapın!
3 Yorum Sistem – Kullanıcılarınızın varsayılan yorumlar, facebook yorumları veya ek açıklamalar kullanarak oyunları yorumlamasına izin verin!

Reklam Hazır – Reklamlarla $ dolarlık $$ kazanın! Ana sayfaya adsense banner, oyun sayfası, oyun çerçeve, giriş sayfası ve daha pek çok şey yerleştirin!

Güzel URL’ler – Sitenizin arama motoru görünürlüğünü de artırır!

SEO Optimize Edilmiş – Url’lerden meta etiketlere! Otomatik sayfa meta etiketleri oluşturma ve sosyal paylaşım için açık grafik etiketleri üretimi ile!
Duyarlı Şablonlar – Mükemmel görünecek şekilde tasarlanmış şablonlar.

Kontrol Paneli – Çok işlevli kontrol panelindeki her şeyi yönetin, istatistikleri kontrol edin, kullanıcıları yönetin, reklamları yönetin, raporları yönetin, sayfaları yönetin, kategorileri yönetin ve daha fazlası!

Akıllı Mobil Algılama – Kullanıcının bir mobil veya tablet cihazı kullanıp kullanmadığını otomatik olarak algılar ve sistem sadece dokunmatik uyumlu oyunları göstererek ve sayfaları optimize ederek mobil ortama göre ayarlayacaktır.
Çok Dilli – Kendi dilinize kolayca tercüme edin! Sistemdeki olası tüm dizeler daha iyi kullanıcı deneyimi sağlamak için çevrilir! Ayrıca, kullanıcılarınızın farklı dillerde oyun aramasına olanak tanıyan çok dilli arama özelliğine de sahiptir!

Akıllı Önbelleğe Alma – Site yükleme süresini büyük ölçüde geliştirir ve  veritabanı yükünü azaltır.

API Sistemi – Kullanımı kolay api’yi kullanarak çarşı siteniz için kolayca bir eklenti oluşturun! Kullanıcılarınızın oyunlarını ve kullanıcı profillerini kendi web sitelerine gömmek de mümkündür!

Oyun Dağıtımı – Diğer çarşı sitelerinin oyunlarınızı almalarına izin verin! Kendi oyun dağıtım sisteminizi oluşturun ve oyun sağlayıcısı olun!

Ajax Powered – Ultra hızlı oyun sayfalama, yorum sayfalama, dinamik form tasarrufu ve daha fazlası! Bant genişliği tasarruf edin!
Easy Installer – Arcadia’yı kolayca saymak için 1, 2, 3 olarak kurun! Maymun çalışması yok ve katalog bokları gerekmiyor!

Tonlarca Özellik – Anti blok, son yorumlar, yeni kullanıcılar, son oyun oyuncuları, son aramalar, özel sayfalar, çevrimiçi kullanıcılar, kategori yönetimi, dil yönetimi, sosyal paylaşım, lider panosu, kızarmış ekmek uyarıları, oryantasyon algılama ve daha fazlası!

www.phpaspscript.com[/toggle]

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu