Hakkımızda

Phpaspscript, dijital pazarlama, girişimcilik ve teknoloji konularında özgün editör yorumlarıyla faydalı ve ilham verici içerikler üretir.

Bu alanlardaki merak ettiklerinize hızlıca ulaşabilirsiniz. İçeriklere yorumlarınızla katkı sağlamak isterseniz ya da içeriğimizde aradığınız sorunun cevabını bulamıyorsanız belirtebilirsiniz.

Phpaspscript’de dijital pazarlama, teknoloji incelemeleri ve girişimcilik konuları dışında nasıl yapılır gibi konularda paylaştığımız alt kategorilerde içerikler de bulabilirsiniz.

Buradaki içerikler, editörler tarafından deneyim ve bilgilere dayanmaktadır. Özellikle gezi, dizi ve film listelerinde editörler kendi tarzlarında beğendikleri ve önerdikleri içerikleri hazırlamaktadırlar.

Siz de içeriklerin alt bölümünde bulunan yorumlarınızla katkı sağlayabilir görüş, düşünce ve sorularınızı iletebilir, doğrudan editörlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İçeriklerimizden düzenli olarak haberdar olmak için, Facebook, Twitter veya Linkedin sayfamızı kullanabilirsiniz.

Phpaspscript editörleri ve/veya yazarlarıyla iletişime geçmek için info@phpaspscript.com adresine e-posta gönderebilir ya da iletişim bölümümüzdeki formu kullanabilirsiniz.

Dijital pazarlama, teknoloji ve girişimcilik ile ilgili soru, görüş ve düşüncelerinizi paylaşmak isterseniz iletişim sayfamızdan ya da e-posta adreslerimizden ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

Phpaspscript’de reklam ve sponsorluk çalışmaları yapmak isterseniz reklam sayfamızı inceleyebilir, detaylı görüşme için e-posta gönderebilirsiniz.

E-posta iletişim: iletisim@phpaspscript.com

Başa dön tuşu