PHP SCRİPTLERSCRİPTLER
Trend

Mint v2.0 İstatistik Scripti Ücretsiz İndir | Ücretsiz Script indir

Mint v2.0 İstatistik Scripti, Scriptimizin kurulumu kolaydır ve (esnek,dinamik ve modern) bir tasarıma sahiptir. Güçlü arayüz ...

Mint v2.0 İstatistik Scripti, Scriptimizin kurulumu kolaydır ve (esnek,dinamik ve modern) bir tasarıma sahiptir. Güçlü arayüz ile websitenizin (ziyaretçi sayısı, ziyaretçi gönderen siteler) ve (arama motorları)’nı takip edebileceğimiz çok kullanışlı bir yazılımdır.

—Kurulumu : —

İlk önce (upload) klasörümüze gidelim sonra (mint_v200) klasörümüze girelim. Daha sonra (config) klasörümüze girelim ve orada bulunan (db.php) dosyamızı metin editör yardımı ile içindeki gerekli ayarları yapalım.

Sonrasında da dosyalarımızı (server)’imize atalım. Devamında ise internet tarayıcımıza (www.siteadresi.com) veya bir alt klasörümüze yüklediysek (www.siteadresi.com/mint_v200 (mint_v200) farklı klasör olabilir.

Daha sonra  site kurulumumuzu yaptıktan sonra gereken ayarları yapabiliriz. (Active Code) kısmında değişik birşeyler yazarsanızda olur. Son olarak bizlerden bir (üyelik) açmamızı isteyecek üyeliğimizi açıp (giriş) yababileceğiz websitemize.

—Demo Kullanıcı Bilgileri: —

—Kullanıcı Adı : 1@hotmail.com.
—Şifre : 123456.

Mint v2.0 İstatistik Scripti Ücretsiz İndir | Ücretsiz Script indir
İNDİR

Rar Şifresi

www.maxitat.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu