TEMALARWORDPRESS

HBook v1.9.5 – Otel Rezervasyon Teması

HBook v1.9.5, WordPress web sitenizde aynı zamandaçevrimiçi rezervasyonu kolayca etkinleştirmenizi sağlar. Ayrıca otel, pansiyon, tatil evi, kamp alanı...

HBook v1.9.5, WordPress web sitenizde aynı zamandaçevrimiçi rezervasyonu kolayca etkinleştirmenizi sağlar. Ayrıca otel, pansiyon, tatil evi, kamp alanı gibi konaklama sektöründe iş sahibi olan herkes için mükemmel şekilde uygun.

HBook sayesinde, web sitenize saniyeler içinde müsaitlik takvimleri, masa fiyatları ve rezervasyon formları ekleyebileceksiniz!

 -Demo Otel Rezervasyon Tema Görüntü 1

otel-demo-1
otel-demo-1

–Otel Rezervasyon Tema Görüntü 2

otel-demo-2
otel-demo-2

—Otel Rezervasyon Tema Görüntü 3

otel-demo-3
otel-demo-3

HBook v1.9.5 – Otel Rezervasyon Tema Kurulum

Temamızın yükleme aşamalarını sizler için alt bölümde yazıyorum. Temamızı yüklemeye geçmeden önce (wordpress) sitemizin yüklü ve kurulmuş olduğunu düşünerek temamızı yükleme işlemlerine başlayalım.

Temamızı indirelim ve sitemize yükleyelim.

1- kullanmak istediğimiz wordpress temamızı ilk önce indirelim (ücretli veya ücretsiz)olarak temamızı indiriyoruz (temamız.zip)gibi.

2- Sitemizin wordpress admin panelimizden sol tarafta bulunan menülerden sırasıyla(Görünüm – Temalar – Yeni ekle)alanlarından (yeni ekle)butonundan indirdiğimiz (temamız.zip)dosyamızı seçiyoruz ve (yükle) diyoruz.

3- Daha sonrasında yükleme işlemi bitince (etkinleştir) diyoruz.

Temamızın Zorunlu Eklentilerini (Kur ve Aktifleştir)

4- Panelimiz üzerinden (Görünüm – Zorunlu eklentiler) alanımıza gelip tüm eklentilerimizi yükleyelim ve aktifleştirelim.

Temamızın (Demo içeriği)’ni nasıl yüklenir.

1- Panelimiz üzerinden (Wp-Admin – Demo Yükleyici) alanımıza giderek (Demoicerik) klasörümüzü seçiyoruz ve (Install) diyoruz.

2- Panelimiz üzerinden (Install) yüklemenin sonrasında biraz bekliyoruz ve (yüklenenler) kısmında demo içeriğimizin geldiğini göreceğiz (aktifleştir) diyoruz ve hepsi bukadar,herkese hayırlı olsun.

DEMO TEMA İNDİR

Dosya Şifresi

www.hosttre.com

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu