PHP SCRİPTLERSCRİPTLER

Arkadaşlık Scripti V3 Full İndir

Arkadaşlık Scripti V3, Türkiye'de gelen senaryolar arasındaki en iyi yazılımdır. Script üretim sürecinin kolaylaştırılması ve onay...

Arkadaşlık Scripti V3, Türkiye’de gelen senaryolar arasındaki en iyi yazılımdır. Script üretim sürecinin kolaylaştırılması ve onaylanması satışına yönelik çalışmalar yapılmıştır. Bunun için en iyi şekilde yardımcı bulabileceksiniz. V4 0 mobil uyumlu ve özellikler ile v3 donanımın 5 sağlama sağlama.

Arkadaşlık Scripti V3 Full İndir

—v4 ile eklenen özellikler :

Arkadaşlık Scripti V3 0 mobil uyumlu hale getirilmiştir. Dünyada internet kullanıcılarının artık mobil telefonlardan internete girmektedir bu sayede kazancınızı kat ve kat artırılacaktır. Bir başka özellik (Cinsiyet Desteği) sayesinde adult veya partner siteleri için daha gelişmiş cinsiyet seçenekleri sunabilirsiniz. veya cinsiyete özel siteler kurarsınız.

Dil Desteği Bu özellik sayesinde türkçe dışındaki dillerde de hizmet verebiliriz. Dünyaya açılabilirsiniz
Vitrin Modülü Site içinde para kazanmak için bir başka bölüm oluşturabilirler. Bundan sonra üyelerinizin gold üye olmalarını teşvik edecek vitrin bölümü özelliği eklenmiştir.

v3 göre daha az porfil alanları kullanılmıştır ve bu sayede üye sıkılmadan profil alanını tam olarak doldurabilirler.
Üyeler sosyal ağ adreslerini yazarak ister gizleyebilirsiniz. İsterse sadece gold üyelerin görebileceği bir şekilde görünür hale getirebilirler.

Bu güze özellik (Hoş Mu Boş Mu) bu modül bütün üyelerinizin sıra ile gelip oylanmasını sağlıyacak güzel bir oyun.
Uyumluluk Bu özellik sayesinde bir üye bir kişinin profiline girdiğinde uyumlu olup olmadığı hakkında fikir sahibi olabilirler. İlgi çeken bir özelliktir.

Mobil Ödeme abonelik mikro-odeme.com un bu sistemi sayesinde artık üyelerden daha çok para tahsil edebileceksiniz. Bir üyeyi abone yaparak otomatik aboneliğinin yenilenmesini saglıyabiliriz. Bu da daha çok para kazanmanızı sağlar. Şuanda Türkiye’nin önde gelen en büyük (arkadaşlık) sitelerinin kullandığı modeldir. Diğer bir özellik (E-mail sunucusu) özelliği (Arkadaşlık sitesi)’nin ve reklam emailleri yolluyorsunuz.

Fakat reklam emailleriniz sunucunuzdan hotmail e gitmiyor ve ekstra smtp kullanmak zorundasınız. Örneğin tek (www.hotmail.com)’a paralı (smtp)’den email atıp (www.gmail.com)’a kendi sunucunuzdan email atmak isteyebilirsiniz. Hatta (ücretli email) tasarrufu saglar hemde tüm emailler’inizin en ucuz maliyetle üyelerinize ulaşmasını sağlar.

(E-mail Stats) günlük (email) gönderimi’niz nedir hangi tarihinde sunucunuzdan kaç email çıkışı olmuş görebilirsiniz.
(Planlı Email botu) bir bot düşünün birisi siteye üye olduğu andan itibaren ona planlı bir şekilde ve düzenli olarak mesaj yollasa, arkadaşlık talebi yollasa, çarpıldım talebi yollasa, hediye yollasana nasıl olur ?

İşte bu özellik sizi siteye üye olanları sürekli takip etmeyi otomatik yapıyor. Sizlerin belirttiği ayarlama yardımıyla sitedeki üyelere bilinçli bir şekilde email yolluyor. dahası (Sohbet botu) bir bot düşünün bu bot siteye gelen normal üyelere sohbet talebi yollasın. Onlarla sohbet etsin ? Sizce de ilgi çekici olmaz mı ? Bu güzel özellik sayesinde insanları gold üye olmaya teşvikini 3 katına çıkarmak için tasarlanmıştır.

Mevcut olan özelliği kullanıp sitenizden daha çok para kazanabilirsiniz. Hatta (bot) site üzerinde gezen üyeye sohbet talebi yolladığı gibi normal üye bot üyeye sohbet talebi yolladığında da sohbet etmektedir. Arkadaşlık Scripti V3 standart Arkadaşlık scriptlerinde bulunması gereken tüm özellikler arkadaşlık yazılımımızda bulunmaktadır
Kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arayüzü siteye giren üyelerimizin aradıklarını kolay bulabilmeleri için gereken optimizasyon yapabiliriz.

Ajax Chat uygulaması, Üyeler birebir sohbet edebilirler. Gelişmiş bot özelliği ile botlar sitede belirttiğiniz saat aralıklarında online olabilirler sitede online gözükmekte. Kullanıcılarınıza herşey için kısıtlama koyabilirsiniz. Mesaj limiti koyabilirsiniz, hediye limiti koyabilirsiniz isterseniz profil gezmesi için bile limit koyabilmektedir.

4 tür ödeme sistemi bulunmaktadır. Örneğin (Kredi kartı ile ödeme, Havale ile ödeme, Turkcell Mobil ödeme) gibi. Mobil ödeme özelliği hiçbir diğer yazılımda yoktur. Havaleler dışındaki bütün işlemler ödeme sonrası üyeyi (gold) üye yapar.
Profilini son gezegenleri görebilirler.

Üyeyeler bütün gönderilen email’lerde özel link sayesinde kullanıcı linke tıkladığı gibi sitede online olur. Kullanıcı’nın ismini ve şifresi’ni bilmese de siteye hemen giriş yapılması ve zaman kaybettirilmemesi sağlanır.

(Teşvik) mesaj’ı yardımı ile üye siteye girdiğinde bir dakika sonra 1 bot mesaj atar. 5 dk süre sonra ikinci mesaj daha atar ve üyeyi (gold) olmaya teşvik eder. Bu mesajları ve gönderilme sürelerini siz belirliyebilirsiniz. Teşvik mesajı üyeyi P daha fazla gold olmasına ikna eder.

Bu özellik hem (SMTP) aynı zamanda normal (email) yolu ile email yolluyabilirsiniz.
Emaillerin sunucudan gönderilme hızını ayarlıyabilirsiniz. Tümünü aynı anda göndermediğiniz için hotmail ve benzeri email sistemlerinden banlanma riskiniz daha az olur.

Akıllı sistem yardımı ile normal üyelerin birbirlerine email adresleri paylaşmasını engelleyebilirsiniz.
Üye profil detayları’nı onaylama özelliği sayesinde üyelik bilgilerini sizin kontrolünüz den geçtikten sonra sitede yayınlanır.

Üyeler birbirlerine normal veya gizli olarak bir hediye yolluyabilirler. Aynı zamanda diğer üyeler gönderenleri profilde görür.
(Cari yönetim)’inizin sitenin size ne kadar kazandırdığının ne kadar masraf yaptırdığı hakkında cari kaydı tutabilirler. Özellikle ne kazanıp ne kaybettiğinizi görebilirsiniz.

Satış Bölümü :

Yapılan satışlar hakkında detaylı bilgi kaydı tutabilir aynı zamanda ileride bir sorun olduğunda tüm bilgileri bulabilirsiniz.
Arkadaşlık sitesi ücretlerini admin panelden düzenliyebilirsiniz.
Havale hesaplarını admin panelden düzenliyebilirsiniz.

Özellik (Gold istatislik) sayesinde sitenin zaman aralığında kaç üye geldiğini ve kaç para kazandırdığını görebilirsiniz.
Hediyeleri admin panelinden otomatik ekliyebilirsiniz.

Siteye üye olmayanlarda kısıtlı bir şekilde gezebilir aynı zamanda sitedeki diğer üyeleri görerek site hakkında fikir sahibi olur. Üye olmaya daha kolay yönlenir.

(Destek merkezi) sayesinde üyenin sorununu size ulaştırması ve sorunun çözülmesi daha kolay olur.
(Bayan üyeler)’iniz siteye normal üye olduktan sonra da mesaj atabilirken erkeklerin atmasını engelliyebilirsiniz.

Normal erkek ve Normal bayan üye seviyeleri ayrıdır. Ayrı yetkilendirme mevcuttur.
Yazılımı satın aldığınızda site içinde büyük bir arkadaşlık ağı kurmayı başarabilir ve iyi paralar kazanabilirsiniz…

Dosya Şifresi

www.phpaspscript.com
Script İndir

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu