HTML5TEMALARWORDPRESS
Trend

Bacola Gıda e-Ticaret Teması – Ücretsiz Tema indir

Bacola Gıda e-Ticaret Teması, çevrimiçi mağazanızı güçlendirmek için WooCommerce kullanımından iyi yararlanmanıza ...

Bacola Gıda e-Ticaret Teması, çevrimiçi mağazanızı güçlendirmek için WooCommerce kullanımından iyi yararlanmanıza yardımcı olacak. Ayrıca sağlam ve esnek bir WooCommerce Tema Ormanı temasıdır. Aynı zamanda tasarım, Dizi ve çok amaçlı mağazalar için çok uygundur. Temalar arası en popüler (WooCommerce) tema bulunan gelişmiş özelliklerin fazlasına sahiptir. Ayrıca birlikte inşa edilmiştir.

Bacola Gıda e-Ticaret Teması

Bir Market inşa etmeyi planlıyorsanız, o zaman (Bacola) Market ve ayrıca Organik Gıda Mağazası. E-Ticaret Elementor WooCommerce WordPress Teması ihtiyacınız olan şeydir. Bu harika tema, kendi bakkalınızı, organik gıda mağazanızı, çevrimiçi süpermarketinizi. Aynı zamanda woocommerce marketinizi, bakkal çok satıcılı, tarım, pazar yeri, çok satıcılı. Dahası sebzeler, gıda mağazası, gıda dağıtım, gıda işi, çok satıcılı, dokan, gıda ürünü oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ve çevrimiçi gıda ürünleri ayrıca sadece saatler içinde. Aynı zamanda  bu şablonun üst düzey ve en çok aranan bileşenleri neticesi. Web sitesi oluşturma ve yönetme konusunda deneyimi olmayan herkes kolayca kendi web sitesini oluşturabilir. Muhteşem (WordPress Teması)’nın diğer özellikler ve farkları için okumaya devam ediniz.

Bacola Tema Hakkında

İşte piyasada bulabileceğiniz en iyi WordPress Market e-Ticaret temalarından biri. Özel olarak kodlanmış temamız. Kendi çevrimiçi işinizi kurmak veya hedef kitlenizi büyütmek için işinizi çevrimiçi dünyaya taşımak için ihtiyacınız olan şeydir. Bacola ile web servisleri için yüzlerce dolar yatırım yapmanıza gerek yok. Herhangi bir kodlama bilgisi olmadan çevrimiçi varlığınızı oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz . Kendi ürünlerinizi listeleyip tanıtabileceğiniz ve online olarak binlerce ziyaretçi ile buluşabileceğiniz gibi, işlemlerini online yapmak isteyen işletmeler için de bir pazaryeri oluşturabilirsiniz!

Bu WordPress Market WooCommerce Teması , işletmenizin stratejisine bağlı olarak çok yönlü bir kullanım sunar. Daha önce de belirttiğimiz gibi, temanızı tamamen özelleştirmek için herhangi bir kodlama becerisine ihtiyacınız yok. Ancak, biraz kodlama bilginiz varsa, temiz kodlama şemamız sizin için işleri kolaylaştıracak ve herhangi bir özelleştirmeyi daha fazla desteğe ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz. KlbTheme olarak ihtiyacınız olan daha fazla desteği sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Yazının Devamı

Bacola aynı zamanda organik gıdalarınızı ve ürünlerinizi tüm dünyada milyonlara ulaşmak için listeleyebileceğiniz bir Organik Gıda Elementor Temasıdır. Tema sahipleri, kategorilerine bakılmaksızın istedikleri kadar ürün ekleyebilirler. Kullanımı kolay ve temiz kodlanmış temamız, ayrıca bakkal ürünlerini tanıtacağınız sürece birçok amaca hizmet edebilir. Ayrıca, pazarlama çabalarınıza katkıda bulunacak ilginç ve çekici açılış sayfaları da oluşturabilirsiniz. Elementor desteği sayesinde , tasarımcılar ve web sitesi sahipleri için sonsuz seçenek seçenekleri sunacak olan sürükle ve bırak sayfa oluşturma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Premium WordPress temamızın yardımıyla bir Online Süpermarket ve Organik Gıda Mağazası kurmak hiç bu kadar kolay ve ayrıca ucuz olmamıştı. Çok yönlü temamızı tercih ederek pişmanlık duymayacağınızı garanti ediyoruz. Bu tema, çevrimiçi işiniz için en sevdiğiniz tema olacak. Sadece harcamalarınızı kısmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda aynı zamanda markanızın ve işletmenizin kişiliğini tam olarak istediğiniz şekilde yansıtmanıza da olanak sağlayacaktır. Üstelik tüm bunları başarmak için freelance tasarımcılar kiralamanız da gerekmeyecek. Ücretsiz e-Ticaret Teması indir.

Bacola Gıda e-Ticaret Teması Özellikleri

Yazımızın Devamı

Bir Bakkal Organik Gıda e-Ticaret Mağazası kurmayı planlayan herkes, ayrıca temamızın sunduğu fırsatlara bayılacak. WordPress temalarına aşina iseniz, web sitenizi yalnızca birkaç saat içinde oluşturup başlatabilirsiniz. Detaylı dokümantasyonumuz, web sitenizi oluştururken aklınızdaki soruların cevaplarını sağlayacaktır. Bacola ile işletmeniz veya markanız için bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca bununla birlikte, çok satıcılı bir platform da oluşturabilir ve tüm bakkal ve organik gıda mağazalarını çatınız altında toplayabilirsiniz. Seçiminize bağlı olarak Bacola temamızdaki olanaklar sınırsızdır.

Doğru entegrasyonlar ile dünyanın her yerine veya sadece tercih ettiğiniz bölgelerde yemek dağıtım hizmeti de sunabilirsiniz. Temamız, dünyanın önde gelen e-ticaret eklentisi olan WooCommerce ile tamamen uyumludur. Tüm ürünlerinizi tek bir kaynaktan listeleyebilir ve tüm dünyada milyonlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bacola ayrıca yerleşik bir konum filtresi sunar . Bu sayede ziyaretçileriniz için büyük bir kolaylık sağlayabilir ve gıda mağazanızdan belirli kısıtlamalarla ürün alışverişi yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu tür özellikleri ziyaretçilerinize sunmak, markanız ve ziyaretçileriniz arasında derin bağlantılar kurmanıza yardımcı olacaktır.

Yazının Devamı

Ziyaretçileriniz için bir başka çekici özellik de, ürün sayfasını ziyaret etmeye gerek kalmadan adete karar vermelerine izin verebilmenizdir. Yerleşik miktar kutumuz , ziyaretçilerinizin alışveriş yaparken zamandan tasarruf etmelerine ve web sitenizdeki alışveriş deneyimlerini iyileştirmelerine yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, Ajax ürün arama işlevi, ziyaretçilerinizin ürünleri ararken fotoğrafları kontrol etmelerine yardımcı olacaktır.

Ürün kategori sayfalarınızı tercihinize göre daha fazla buton yükle veya sonsuz kaydırma özelliği ile ayrıca  tasarlayabilirsiniz . Bu, web sitenizin optimizasyonuna önemli ölçüde katkıda bulunacak ve ücretli reklamcılıkta PPC maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, çeviriye hazır ve WPML ve Polylang gibi tüm çeviri eklentileriyle uyumlu Bacola ile aynı zamanda çok dilli bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Bu, farklı dillerde konuşan ziyaretçilere hizmet vermenizi sağlayacaktır. Bacola’nın, kullanımı kolay tema kurulum sihirbazı ile çoğu dilde web sitenizi oluşturmaya başlayabileceğiniz ayrıca  RTL (sağdan sola) hazır tema olduğunu belirtmekte fayda var .

Yazının Devamı

Tüm temalarımız ücretsiz aynı zamanda ömür boyu güncelleme fırsatları ile birlikte gelir . Gelecekteki yükseltmeler ve özelleştirmeler için ayrıca bir kuruş ödemeyeceksiniz. Temanın yerleşik tek tıklama güncelleme özelliği ile temayı güncellemek için de bir dakika harcamanıza gerek kalmayacak. Bacola, yukarıda belirtilen tüm özelliklere ek olarak, hızlı görüntüleme , istek listesi ve web sitesi genelinde sınırsız renk seçenekleri ile bileşenleri karşılaştırma gibi bazı temel özellikleri de içerir.

Tema Tema Özellikleri 1. Bölüm

Elementor Sayfa Oluşturucu.
WooCommerce hazır.
Dokan (Çoklu Satıcı Eklentisi) hazır.
WC Marketplace (Çoklu Satıcı Eklentisi) hazır.
RTL ile uyumlu (Sağdan Sola Arapça).
Konum Filtresi hazır.
Ürün Kutusu için Miktar Alanı hazır.
Daha Fazla Sayfalandırma Yükle Ajax hazır.
Infinite Scroll Pagination Ajax hazır.
Hızlı Görünüm hazır.
AJAX Mağaza Filtreleri hazır.
AJAX Ürün Arama hazır.
AJAX Değişken ve Gruplandırılmış Ürünler İçin Sepete Ekle hazır.
AJAX Sepetten Kaldır hazır.
İstek listesi hazır.
Ürün Resmi Yakınlaştırmaya hazır.
Ürün Videosu (Youtube ve Vimeo) hazır.
Ürün Mobil Filtreler hazır.
Ürün Kategorisi Filtreler hazır.
Ürün Durumu (Stok/Satışta) hazır.
Renge Göre Ürün Filtresi.
Markaya Göre Ürün Filtresi.
Sipariş Takibi hazır.
GDPR hazır.

2. Bölüm

Pop-up Bülten hazır.
Video Eğitimleri hazır.
WOOCS Çoklu Para Birimi hazır.
WPML (Çoklu dil) desteklenir.
Polylang (Çoklu dil) desteklenir.
Loco Çeviri destekleniyor.
İletişim Formu 7.
Meta kutusu destekleniyor.
Güçlü ve (hızlı tema) önbellek ve sürat seçenekleri için ayrıca (toplam Önbellek) yapılandırma dosyası.
Google Web Yazı Tipleri.
Blog hazır.
Çoklu dil (Tüm diller) desteği.
7/24 hızlı destek.
Oneclick demo veri yükleyici ve XML.
Tek tıkla tema güncellemesi.
Canlı (Paralaks) arka plan resim ve video desteği.
Düz tasarım.
Tamamen Özelleştirilebilir.
Retina Hazır.
Sınırsız kenar çubuğu.
Sınırsız arka plan.
Sınırsız renk.
Kuyu Dokümantasyonu.
Tam Duyarlı.
Ücretsiz Güncelleme.
SEO Optimize Edilmiş.

3. Bölüm

Hızlı Performans.
belgeler.
1400+ Yazı Tipi Simgeleri.
Google Yazı Tipleri.
Google Haritalar.
HTML5 ve CSS3.
Bootstrap’a dayalı.
jQuery’ye dayalı.
Paralaks Etkisi.
Kitaplığı Canlandır.
atlıkarıncalar.
Sosyal Simgeler.
Galeta unu.
Müşteri Logoları.
referanslar.
Takım üyeleri.
Sekmeler.
Düğmeler.
İlerleme Çubukları.
sayfalandırma.
akordeonlar.
uyarılar.
Sayaçlar.
Galeri.
Medya Gömmeleri.
Sütunlar.
Video.
Listeler.
Başlıklar.
Metin Stilleri.
Kod Blokları.
Adres.
blok alıntılar.

DEMO TEMA İNDİR

Dosya Şifresi :

phpaspscript.com

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu