TEMALARWORDPRESS
Trend

Echo v3 WordPress Oyun Teması | WordPress Tema indir

Echo v3, Sizlere sunacağım bu muhteşem tema wordpress kullanıcıları için özel hazırlanmış içerik sayfalarımız ile Wp Oyun Tema...

Echo v3, Sizlere sunacağım bu muhteşem tema wordpress kullanıcıları için özel hazırlanmış içerik sayfalarımız ile Wp Oyun Teması aramalarda üst sıraları zorluyor. Oyun eğlence dünyasına kapıları ardına kadar açıp, ziyaretçilerinize eğlence ve hoşça vakitler geçittireceksiniz. Web Dünyasının en büyük arama motoru google de arama yapılan WordPress Oyun Teması aramalarında içeriklerimiz hakkında daha detaylı bilgiler bulacaksınız.

Echo v3 WordPress Oyun Teması | WordPress Tema indir

Temamızın yükleme aşamalarını sizler için alt bölümde yazıyorum. Temamızı yüklemeye geçmeden önce (wordpress) sitemizin yüklü ve kurulmuş olduğunu düşünerek temamızı yükleme işlemlerine başlayalım.

Temamızı indirelim ve sitemize yükleyelim.

1- kullanmak istediğimiz wordpress temamızı ilk önce indirelim (ücretli veya ücretsiz)olarak temamızı indiriyoruz (temamız.zip)gibi.
2- Sitemizin wordpress admin panelimizden sol tarafta bulunan menülerden sırasıyla(Görünüm – Temalar – Yeni ekle)alanlarından (yeni ekle)butonundan indirdiğimiz (temamız.zip)dosyamızı seçiyoruz ve (yükle) diyoruz.
3- Daha sonrasında yükleme işlemi bitince (etkinleştir) diyoruz.

Temamızın Zorunlu Eklentilerini (Kur ve Aktifleştir)

4- Panelimiz üzerinden (Görünüm – Zorunlu eklentiler) alanımıza gelip tüm eklentilerimizi yükleyelim ve aktifleştirelim.

Temamızın  (Demo içeriği)’ni nasıl yükleriz.

5- Panelimiz üzerinden  (Wp-Admin – Demo Yükleyici) alanımıza giderek (Demoicerik) klasörümüzü seçiyoruz ve (Install) diyoruz.
6- Panelimiz üzerinden (Install) yüklemenin sonrasında biraz bekliyoruz ve (yüklenenler) kısmında demo içeriğimizin geldiğini göreceğiz (aktifleştir) diyoruz ve hepsi bukadar,herkese hayırlı olsun.

https://phpaspscript.com/git/git.php?url=https%3A%2F%2Fdisk.yandex.com.tr%2Fd%2Fd-pAcLvB2Nd86Q%3Futm_source%3D%26utm_medium%3Ddrdtsde4%26utm_campaign%3D&hash=7159982ccd2c939008ce9c7d070f72d3e2f4696e = TEMA İNDİR =

 

 

= DOSYA ŞİFRE = phpaspscript.com

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu