HTML5TEMALARWORDPRESS
Trend

Emlak v5 – Wordpress Emlak Teması

Emlak v5 Wp Estate5.0, bağımsız acenteler ve acenteler için gerekli birinci sınıftır.  Ancak bunlar, kullanıcılar mülklerini, bir ...

Emlak v5 Wp Estate5.0, bağımsız acenteler ve acenteler için gerekli birinci sınıftır.  Ancak bunlar, kullanıcılar mülklerini, bir ücretten veya bir istek ücretsiz tema indir isteklerinize izin vermek için de kullanabilirsiniz. 4.0 güncellemesinden, tema yeni ve ultramodern bir tasarımla birlikte.  Aynı zamanda temada (daha fazla ile birlikte gelir). Hepsi aynı ve sağlam bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. Wordpress Emlak Teması.

Emlak v5 – Wordpress Emlak Teması

Wordpress Tema Yükleme Adımları

Tema yüklemek için daha detaylı bilgiye Tema Nasıl Yüklenir sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Takıldığınız bölümler hakkında yorum alanımıza bilgi bırakabilirsiniz. Bizler elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Tema Nasıl Yüklenir.

Temamızın yükleme aşamalarını sizler için alt bölümde yazıyorum. Temayı yüklemeden önce (wordpress) sitemizin yüklenmiş ve aktif olduğunu düşünürsek temayı yükleme işlemine başlayabiliriz.

Tema indir, Temamızı indirelim ve sitemize yükleyelim.

1- kullanmak istediğimiz wordpress temamızı ilk önce indirelim. (ücretli veya ücretsiz)olarak temamızı indiriyoruz (temamız.zip)gibi.
2- Web sitenizin (wordpress admin paneli)nizden solda bulunan menülerde sırası ile. (Görünüm — Temalar — Yeni ekle) bölümünden (yeni ekle) basın. Ekle butondan indirdiğiniz (temamız.zip) dosyanızı seçin ve (yükle) deyin.
3- Hemen ardından yükleme işlemleri bittiği anda (etkinleştir) diyelim.

Temamızın gerekli (Eklentileri)!ni (Kuralım ve Aktifleştirelim).

4- Panelimiz üzerinden (Görünüm – Zorunlu eklentiler) alanımıza gelip tüm eklentilerimizi yükleyelim ve aktifleştirelim.

Temamızın  (Demo içeriği)’ni nasıl yükleriz.

5- Panelimiz üzerinden (Wp-Admin – Demo Yükleyici) alanımıza giderek. (Demoicerik) klasörümüzü seçiyoruz ve (Install) diyoruz.
6- Panelimiz üzerinden (Install) yüklemenin sonrasında biraz bekliyoruz. Daha sonra (yüklenenler) kısmında demo içeriğimizin geldiğini göreceğiz (aktifleştir) diyoruz ve hepsi bukadar.

DEMO TEMA İNDİR

Dosya Şifresi :

phpaspscript.com

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu