PHP SCRİPTLERSCRİPTLER
Trend

Gelişmiş Yönetici Panelli Çiftlik Yazılımı

Gelişmiş Yönetici Panelli Çiftlik Yazılımı, Reklam gelirlidir çiftlik yazılımı'mızı buradan bir tık ile kolayca satın alma işlemini ...

Gelişmiş Yönetici Panelli Çiftlik Yazılımı, Reklam gelirlidir çiftlik yazılımı’mızı buradan bir tık ile kolayca satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma (Satın alımlar,Havale,EFT,Kredi Kartı,3D Ödeme)ödeme alınmaktadır. Yazılım’ımızın güvenliği gereği,(Son Tüketici Yasası)’nda belirtildiği üzere (iade) işlemi yapılamaz!

Satın almış olduğunuz bu yazılım,En çok (6 saat) gibi bir sürede kurulup teslim edilecektir. Sizin için script Kurulum işlemleriniz kesinlikle ücretsiz yapılır ve (teknik yardım) verilmektedir.

Gelişmiş Yönetici Panelli Çiftlik Yazılımı

Modern tasarım ve güçlü kodlama ile çalışılmış bu muhteşem scriptimizin (Admin Paneli)’de mevcuttur. Bu panel yardımı ile bütün web site işlerinizi yönetebileceksiniz. Dahası trafik üzerinden gelen ziyaretçilerinize hoş saatler geçittirip ve onları sitenize tekrar geri dönmelerini sağlar.

Scriptimizi (admin paneli)’nden (bitcoin sistemi,çiftlik,tohumculuk,taxi,kira) gibi farklı sistemlere çevirebilir ve bunlardan yüksek kazançlar toplayabilirsiniz. Admin Panel giriş bilgileriniz aşağıda verilmiştir.

Admin Panel Giriş Bilgileriniz:

kullanıcıadı: (admin).

Şifre: (123456).

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu