BLOGGERHTML5TEMALAR
Trend

NewSpeed ​​Blogger Teması – Ücretsiz indir

NewSpeed ​​Blogger Teması, bugün sizlere çok amaçlı aynı zamanda modern tasarımlı harika bir tema sunuyorum.

NewSpeed ​​Blogger Teması, bugün sizlere çok amaçlı aynı zamanda modern tasarımlı harika bir tema sunuyorum. Dahası sizlerinde beğeneceğinizi umuyorum. Şık tasarımlı temamız ile blogger camiası’nda büyük işler çıkartır ve dahası yüksek gelirler elde edebileceksiniz. Blogger şablonları arasında iddialı bir öneme sahip olan. Ayrıca yüksek güvenli kod yazılımı ile ön plana çıkmaktadır. Lafı çok uzatmadan bu güzel temamızı tanıyalım. Ücretsiz Blogger Tema indir.

NewSpeed ​​Blogger Teması – Ücretsiz indir

Mükemmel bir dergi blog yazarı şablonu. Modern UI tasarımı ile yenilenmiştir. Tepmlateify Ekibi tarafından şimdiye kadar tasarlanmış profesyonel görünümlü ve en güçlü yönetici hazır özel şablondur. En son SEO teknikleri ile benzersiz ve çekici esnek bir tasarıma sahiptir. Çok amaçlı oyun web sitesi, Teknoloji blogu, Covid, bloglar için ideal bir temadır.

Blogger Teması

Özellikler gönderileri, Covid Script, Yapışkan gezinme menüsü ve yapışkan kenar çubuğu gibi birçok ek özellik ile birlikte gelir. Yapışkan kenar çubuğu, Reklam ve sosyal cazibe widget’ı için özel olarak tasarlanmıştır. Şablon, saniyeler içinde yüklenen süper hızlıdır. Hemen hemen her tarayıcıyı destekler. Bu nedenle, birinci sınıf dergi ayrıca blogspot şablonu arıyorsanız tavsiyemiz (NewSpeed)’ir. Pro ve başlangıç ​​web sitesi için şiddetle tavsiye edilir.

NewSpeed, Crypto Blog, Spor , Seyahat blogu, haberler , teknoloji, oyun ve kişisel blog için mükemmel seçimdir. Tüm gelişmiş SEO meta öğelerine, aynı zamanda şemaya hazırdır. Ayrıca otomatik sürükle bırak seçenekleri paneline sahiptir. Aynı zamanda kullanıcının bir web sitesinin her bölümünü ayarlaması için yönetici paneli sağlar. Tüm web sitesini saniyeler içinde kurmak için sadece birkaç tıklama gerekir.

NewSpeed ​​Blogger

Konumuzun devamı

NewSpeed ​​blogger şablonu aynı zamanda tek bir düzen ile birlikte gelir. Dahası ana sayfada iki adet 2 sütun bulunmaktadır. İçeriği dinamik olarak görüntüler. Ayrıca kullanıcı seçim gönderilerini görüntülemek için gönderiler widget’ına sahiptir. Gönderileri galeri biçiminde görüntülemek için ayrıca ızgara stili bölümü vardır. Farklı gönderilerini görüntülemek için dahası bir editör seçim bölümü.

Ek gönderiler için dinamik bölümü vardır. Kısacası kullanıcı, bir web sitesinin ana sayfasına fazladan yazılar bölümü ekleyebilir. Blog başlığınızı görüntüleyen basit bir varsayılan alt bilgi soketi. Ayrıca sosyal paylaşım simgeleriyle birlikte mega temiz bir gezinme menüsüne sahiptir. Sitemizi hemen yukarı kaydırma yardımı olacak (başa dön) düğmesi vardır.

NewSpeed ​​Blogger Tema Temel Özellikleri

1 – Moda Minimalist Tasarım.
2 – %100 Tam Duyarlı düzen.
3 – Mobil Dostu Tasarım.
4 – Yeni Yaratıcı Tasarım.
5 – 3 Sütun düzeni.
6 – Tamamen SEO Optimize Edilmiş.
7 – Şema, Zengin Snippet’ler Hazır.
8 – Zarif ve Basit Temiz tasarım
9 – Makyaj girly web sitesi için uygun.
10 – Mor ve beyaz renk kullanır.
11 – Özel Widget’lar.
12 – Statik Navigasyon.
13 – Kutu genişliği Sayfa Şablonu.
14 – Sınırsız Renk.
15 – Özel Instagram widget’ı.
16 – Şirin ızgara Etiket widget’ı.

17 – Öne Çıkan Mesajlar Bölümü.
18 – Reklama Hazır Reklam alanları.
19 – Kullanımı ve Özelleştirilmesi Kolay.
20 – Otomatik Slayt Gösterisi Görüntüleme Yazıları.
21 – Retina Hazır.
22 – Gönderi Küçük Resmi Biçimini Otomatik Yeniden Boyutlandır.
23 – Dişli yorum sistemi.
24 – Yazı Tipi Harika Simgeler.
25 – Güçlü Yönetici Paneli panosu.
26 – Label’ın son gönderisi.
27 – Özel 404 hata sayfası.
28 – Bülten Aboneliği.
29 – Detay Yazılı Dokümantasyon Dosyası.
çok daha fazlası…

https://phpaspscript.com/git.php?url=https%3A%2F%2Fnewspeed-templateify.blogspot.com%2F%3Futm_source%3D%26utm_medium%3Drd546%26utm_campaign%3D&hash=05f0bd76d1b7c2047aaa33c915719a89589bf351 = DEMO =

https://phpaspscript.com/git.php?url=https%3A%2F%2Fdisk.yandex.com.tr%2Fd%2FM9rMZB3-PA1fVQ%3Futm_source%3D%26utm_medium%3Dd454%26utm_campaign%3D&hash=1539d750af8d622e1e46c7027c541b35f07dd430 = TEMA İNDİR =

= DOSYA ŞİFRE = phpaspscript.com

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu