PHP SCRİPTLERSCRİPTLER
Trend

NewsTree Haber Scripti – Mobil Uyumlu ve Çok amaçlı PHP Yazılım

NewsTree, mobil uyumlu harika bir haber sitesi scriptidir. Bununla çok güzel projeler üretebilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

NewsTree, mobil uyumlu harika bir haber sitesi scriptidir. Bununla çok güzel projeler üretebilir ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca scriptimiz çok amaçlı olduğu için farklı alanlarda rahat bir şekilde kullanabileceksiniz.

NewsTree Haber Scripti – Mobil Uyumlu ve Çok amaçlı PHP Yazılım

Peki bu yazılım ile ne gibi projeler yapabiliriz örnek olarak (haber,magazin,dergi,moda,market veya kişisel blog) gibi işlerinizde idealdir. Dahası modern ve güçlü bir admin paneline sahiptir. Yönetim panelinde çok fazla özellikler bulunmakta ve çok çeşitli katagorilerde işlem yapabilirsiniz.

NewsTree Haber Scripti – Mobil Uyumlu ve Çok amaçlı PHP Yazılım

Haber sitesi,Magazin sitesi,Dergiler,Moda siteleri,Dekarasyon ve Tasarım sitesi olmak üzere tüm özelliklere sahiptir. Web siteniz üzerinde makaleler yayınlayıp ziyaretçilerinize güncel haberler sunabilirsiniz. Ünlülerin yaşamları hakkında bigileride magazin sitenizde yayınlayıp ziyaretçilerinize sunabilirsiniz. Kendinize ait bir dergi sitesi oluşturup veya güncel dergileri ziyaretçileriniz ile paylaşıp bilgilendirebilirsiniz.

https://phpaspscript.com/git/git.php?url=https%3A%2F%2Fdisk.yandex.com.tr%2Fd%2FdfSZg7GRyrJlRg%3Futm_source%3D%26utm_medium%3Dserasd3%26utm_campaign%3D&hash=bfea6ac6b2d28fb8cf801bec156f5ea76306a7d1 = SCRİPT İNDİR =

= DOSYA ŞİFRE = www.maxitat.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu