BLOGGERHTML5TEMALAR
Trend

Parhlo Blogger Teması – Ücretsiz Full indir | Blogger Tema indir

Parhlo Blogger Teması, çarpıcı bir Premium dergi blog yazarı teması . Harika bir başka ağır dergi tema. Ayrıca saf temiz ve ...

Parhlo Blogger Teması, çarpıcı bir Premium dergi blog yazarı teması . Harika bir başka ağır dergi tema. Ayrıca saf temiz ve ağır çok amaçlı blogspot tema. Bu tema spor blogu, haber portalı, spor tabanlı web sitesi ve teknoloji gibi aynı zamanda çoklu işler için ideal. Her niş için ayrıca uygun eksiksiz bir paket tema. Ayrıca şema etiketleri, html5 öğeleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere sınırsız özellikler sağlayan gerçek bir dergi tema. Gönderileri dinamik olarak görüntüleyen modern dinamik blog yazısı tema. Blogger Tema indir, web sitemizin Tema indir katagorisinde oldukça fazla sorgulanan Ücretsiz Blogger Tema indir.

Parhlo Blogger Teması – Ücretsiz Full indir | Blogger Tema indir

Aynı zamanda yüklemesi saniyeler süren süper SEO dostu ve hızlı yüklenir. Tüm kullanıcı gereksinimlerini karşılayan ayrıca esnek bir tasarıma sahip. Hafif duyarlı ve benzersiz blogger teması. Temamız aynı zamanda dakikalar içinde çok benzersiz bir çok amaçlı tema oluşturabilirsiniz. Otomatik sürükle bırak seçenekleri sunar. Ayrıca sitenizi anında kurmak için otomatik eklentiler ve (widget)’lar alacaksınız. Şablon, SEO ayarı gerektirmeyen süper hızlı yükleme ve SEO dostu. Ayrıca (Parhlo blogger) tema’sı dakikalar içinde çok amaçlı bir tema oluşturabileceksiniz.

—Konu devamı—

Parhlo Blogger Teması, çok sütunlu bir tema. Aynı zamanda (Modacılık, Spor haber, Haber, Son Dakika Haber, Fotoğrafçılık). Aynı zamanda çok daha fazlası için çeşitli bölümler sağlamakta. Bu güçlü tema, Başlık Slayt Gösterisi, Öne çıkan yazılar bölümleri. Ayrıca dört sütun alt bilgi widget’ı gibi sınırsız özelliklerle birlikte gelir. Ekmek kırıntıları gezintisi, İlgili yazı küçük resmi ve sevimli sosyal paylaşım simgeler. Temamız, son dakika haberleri gezinme çubuğu ile galeri tabanlı bir formata sahip. Aynı zamanda (Ajax) arama kutusu ve büyük logo tasarımına sahip. Blogger katagoriler arasında en iyi premium temalardan biri. Kolay adımlarla (Parhlo) sayesinde herhangi bir tema türü oluşturabilirsiniz. Web Siteyi anında yukarı kaydırmaya yardımcı olacak ayrıca başa dön düğmesi.

Parhlo Blogger Tema Temel Özellikler

1 – Moda Minimalist Tasarım.
2 – %100 Tam Duyarlı düzen.
3 – Mobil Dostu Tasarım.
4 – Yeni Yaratıcı Tasarım.
5 – 2 Sütun düzeni.
6 – Tamamen SEO Optimize Edilmiş.
7 – Şema, Zengin Snippet’ler Hazır.
8 – Zarif ve Basit Temiz tasarım.
9 – Mor ve beyaz renk kullanır.
10 – Özel Widget’lar.
11 – Statik Navigasyon.
12 – Kutu genişliği Sayfa Şablonu.
13 – Sınırsız Renk.
14 – Özel Instagram widget’ı.
15 – Şirin ızgara Etiket widget’ı.

Özellik Devam

16 – Öne Çıkan Mesajlar Bölümü
17 – Reklama Hazır Reklam alanları
18 – Kullanımı ve Özelleştirilmesi Kolay
19 – Otomatik Slayt Gösterisi Görüntüleme Yazıları
20 – Retina Hazır
21 – Gönderi Küçük Resmi Biçimini Otomatik Yeniden Boyutlandır
22 – Dişli yorum sistemi
23 – Yazı Tipi Harika Simgeler
24 – Güçlü Yönetici Paneli panosu
25 – Label’ın son gönderisi
26 – Özel 404 hata sayfası
27 – Bülten Aboneliği
28 – Detay Yazılı Dokümantasyon Dosyası
Dahası ve çok fazlası…

DEMO TEMA İNDİR

Dosya Şifresi :

phpaspscript.com

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu