PHP SCRİPTLERSCRİPTLER
Trend

Video Paylaşım Scripti Lyn – Video Scripti İndir | Ücretsiz Script indir

Video Paylaşım Scripti Lyn, bugün sizlere çok amaçlı video scriptimizi sunuyorum. Scriptimiz gelişmiş ve modern tasarıma sahiptir,

Video Paylaşım Scripti Lyn, bugün sizlere çok amaçlı video scriptimizi sunuyorum. Scriptimiz gelişmiş ve modern tasarıma sahiptir, script sayın (Levent Ayan) kardeşimiz tarafından kodlanıp ücretsiz olarak bizlere sunulmuştur. Yazılım içerisinde gayat başarılı ve kolay kullanımlı 2 adet botumuz mevcuttur (Facebook ve Youtube). Bu botlar yardımı ile web sitenize çeşiti katagoriler ile video’lar çekebileceksiniz. Üstelik çok kısa zaman içerisinde sitenizi içerikler ile doldurup aynı zamanda  kazanç elde edebilirsiniz.

Eski sürümünde (Youtube embed) kodlarındaki sorunlar düzeltilmiştir,sonrasında (JW Player 6.11) sürümüne yükseltilmiştir. Böylelikle sadece (player klasör ve video.php)’yi hostunuza atmanız yeterli olacaktır.

Script içerisine (RSS) eklendi,başlık ve yazılarda hiçbir tr karakter sorunları olmamaktadır. JW Player eklenen yeni versiyonunda youtube videoları gibi gelişmiş sitelerdeki gibi (kalite seçmek) gibi özellik eklenmiştir.

Video Paylaşım Scripti Lyn – Video Scripti İndir

Scriptin Ana Özellikleri:

1 – Linkler (Seo dostu url)’lere çevrilmiştir.
2 – Modern güçlü Admin Paneli var.
3 – Videolar izleme öncesi reklam gösterimi eklenmiştir.
4 – Script genelinde (Reklam Alanları) ilave oldu.
5 – Güçlü sayfa ve katagori ekleme.
6 – Video paylaşım ve gönderim özelliği eklenmiştir.
7 – Admin panel içinden İletişim gönderilerini okuyabiliyorsunuz.
8 – Gelişmiş 2 adet (Facebook ve Youtube) botları eklenmiştir.

Scriptin Genel Kurulum İşlemi:

1 – Veritabanımızı oluşturalım.
2 – Dosyalar içerisinde olan (SQL) klasörümüz içindeki (lynvideo-veritabani.sql) dosyamızı veritabanımıza import ediyoruz.
3 – Sonrasında önemli olan dosyalarımızın (ayarlar.php,sitemap.php,rss.php) not defterimiz ile açıp oluşturduğumuz weritabanımızın bilgileri ile değiştirip kaydediyoruz.
4 – Yine önemli dosyalarımızı açıp (sitemap.php ve rss.php) içinde bulunan (www.siteadresiniz.com) adresini kendi adresimiz ile değiştiriyoruz.
5 – Klasör ve dosyalarımızı sunucumuza yüklüyoruz.
6 – Sonra dosya ve klasörlerimize (lynadmin/cookie.txt,cache ve images/resim) yazma izni vereceğiz (CHMOD) izinini (777) yapıyoruz.
7 – Web sitemizin yönetici paneline (www.site=adresimiz.com/admin.php) giriş yapıyoruz ve üst bölümde bulunan (ayarlar) sekmesinden site adresimizin yolunu düzenliyoruz.

Not: Internal server hatası ile karşılasırsanız yani (500 Internal Server Error hatası) sorunumuzun çözümünü (htaccess) dosyamızı açarak (php_flag register_globals on) olan satırı silip dosyamızı kaydediyoruz.

Yönetim Paneli Giriş Bilgilerimiz:

— Kullanıcı Adı: admin —
— Şifre: 123456 —

https://phpaspscript.com/git/git.php?url=https%3A%2F%2Fdisk.yandex.com.tr%2Fd%2F9gMKPXYUki7tFg%3Futm_source%3D%26utm_medium%3Dewws4%26utm_campaign%3D&hash=e529d899fc039be5ef73d94e0d40a4b54e57eedb = SCRİPT İNDİR =

= DOSYA ŞİFRE = phpaspscript.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu