TEMALARWORDPRESS
Trend

WordPress Kombi Servis Teması | Ücretsiz Tema indir

WordPress Kombi Servis Teması, Kombi Servis teması ihtiyacı bulunan müşterilerimiz için hazırlanan tema ile son derece kaliteli siteler ....

WordPress Kombi Servis Teması, Kombi Servis teması ihtiyacı bulunan müşterilerimiz için hazırlanan tema ile son derece kaliteli siteler ortaya çıkabiliyor. Kombi servis hizmetleri icin hazırlanan bu tema ile müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Kurulum:

Temanın kurulumunu iki adımda tamamlayabilirsiniz:

Görünüm -> Temalar > Yeni Ekle > Tema Yükle düğmesine tıklayarak zip uzantılı temayı WordPress sitenize ekleyin. Temayı aktifleştirin.

WordPress Kombi Servis Teması

Premium temaları bedava indirmek isteyen site sahipleri genelde zararlı program içeren dosyalar ile karşı karşıya kaldığı için sorun yaşıyor. Sitemizden indireceğiniz güncel temanın son versiyonu, zararlı program taramasından geçirilmiş ve herhangi bir problem belirlenmemiştir.

[button color=”green” size=”small” link=”https://phpaspscript.com/git/git.php?url=https%3A%2F%2Fdisk.yandex.com.tr%2Fd%2FICa0ZRnAmFIa1g%3Futm_source%3D%26utm_medium%3D6r87y8678967%26utm_campaign%3D&hash=12041b1b0f27341fd5f82cfbe76d5190aef39015 = TEMA İNDİR =

= DOSYA ŞİFRE = phpaspscript

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu