PHP SCRİPTLERSCRİPTLER
Trend

Baykuş Yemek Tarifleri Scripti – Ücretsiz Script indir

Baykuş Yemek Tarifleri Scripti, Türkçe kodlanmış php yazılımıdır.  Admin panelden yemek tarifi ekleyebilecek ve yemek tariflerinize resim ...

Baykuş Yemek Tarifleri Scripti, Türkçe kodlanmış php yazılımıdır.  Admin panelden yemek tarifi ekleyebilecek ve yemek tariflerinize resim koyabileceksiniz. Baykuş Scripti çoklu kategori ekleme özelliği ile tariflerinizi bir bölüm altında toplayabileceksiniz.

Baykuş Yemek Tarifleri Scripti – Ücretsiz Script indir

Script Hakkında Bilgiler

Satın almış olduğunuz scriptleri siz de kolay bir şekilde kurabileceksiniz.

Script bir websitesinin yazılımlarında bulunan kodlar tümüne genel olaraktan yazılımcılar tarafından dile getirilen bir kavram olsa da, sözlük anlamları itibari ile scriptler (kod betiği) anlamına gelir.

Script Kurulum Hakkında Bilgiler

Scriptinlerin kurulumları başarı ile gerçekleştirmek için ilk önce dosyalarımızın bütünü eksiksiz olmalıdır.

Satın aldığınız Yemek Tarifleri Script yazılımının kodlama ve işletim sistemini bilmenizde yarar var.

Php kod alt yapısıyla kodlanmış bir yazılım tam performans ve hatasız bir biçimde Linux’ta çalışabilir, Windows’ta da çalıştırılabilir fakat hatasız bir kurulum yapmak için Linux sistem tercih edilmelidir.

Sadece (Asp kod) dili ile kodlanmış bir yazılım sadece (Windows işletim sisteminde) çalışabilmektedir.

Sitemiz üzerinden yazılımlarımızın yanı sıra sattığımız hosting biçimi (Linux işletim sistemine) tabidir.

Bundan da anlaşılabileceği üzere bir scriptin sağlıklı bir biçimde kurulum yapılabilmesi için orjinal bir yazılıma ihtiyaç vardır. Şimdi dosyalarınızı barındırabileceğiniz (Hosting) ve sitenize uygun (Domain)e ihtiyacınız vardır.

Script Dosyalarını (File Zilla) yardıı ile Hosting içine aktarıyoruz.

Kurulum Talimatları

Talimatta sizlerden gerekli dosyaları açıp bazı değişiklikler yapmanızı ister. Bu değişiklikler barındırma hizmeti yapan hosting,veritabanınızı oluşturmak ve website adresi yazmanız gerekli alanlar.

Dosya değişikleri sağlıklı bir şekilde oluşturmanız için kurulum kılavuzundaki söz konusu dosyaları bir metin editör yardımı ile açmak gereklidir.

Genelde scriptler otomatik yani (install) kurulumlu olur. Dosyalarınızda herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmeden bütün istenen bilgileri tarayıcınıza belli başlı bazı gerekli alanları doldurduğunuz taktirde kurulumunuzu bitirmiş olursunuz.

Manuel kurulumlu scritlerde kafanızı karıştıracak olan (sql)nizi oluşturduğunuz veritabanınıza aktarmak olacaktır.

https://phpaspscript.com/git/git.php?url=https%3A%2F%2Fdisk.yandex.com.tr%2Fd%2FR478vF0QIWwa5w%3Futm_source%3D%26utm_medium%3Ddxtxdrt6%26utm_campaign%3D&hash=58e346d7d3f614fc2999be1d20346364a552a986 = SCRİPT İNDİR =

= DOSYA ŞİFRE = phpaspscript.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu