PHP SCRİPTLERSCRİPTLER
Trend

İnsta Web Scripti V7 – Ücretsiz indir | Ücretsiz Script indir

İnsta Web Scripti V7, Piyasada herkezin aradığı fakat bulamadığı İnstaWeb Scripti ‘ni  paylaşıyoruz. Ücretsiz olarak (İnsta Web ...

İnsta Web Scripti V7, Piyasada herkezin aradığı fakat bulamadığı İnstaWeb Scripti ‘ni  paylaşıyoruz. Ücretsiz olarak (İnsta Web Scripti)ni indirdikten sonra istediğiniz gibi geliştirip kullanabileceksiniz.

İnsta Web Scripti V7 – Ücretsiz indir | Ücretsiz Script indir

İnsta Web Scripti Özellikleri

1 - Siteye giren kullanıcılar kendi instagram anasayfalarını görmektedir. Buradaki gönderileri inceleyip ve yorum veya beğeni gönderebilir.
2 - Kullanıcılar sistem üzerinden (instagram)ın mobil uygulaması içinde yer alan bütün özellikleri çok rahatlık ile yapabilmektedirler.
3 - Site içine login olan kullanıcı sizin belirttiğiniz ve her gün değişen miktarda takipçi kredisi,beğeni kredisi ve yorum kredisi kazanmaktalar ve bunlar yine kendi kullanıcı paneli üzerinden kullanabilmekteler.Kullanıcıların kazandığı krediler yönetim panelinden siz ayarlayabilirsiniz. Her gün değişen krediye ek ilk loginde farklı kredi de tanımlayabilirsin. Örnek: İlk-kayıt olma esnasında 200 takipçi kredisi, her gün değişen 50 takipçi kredisi gibi. Yine sistem üzerinden bu kredilerin ne kadar çok sürede bir değişeceğini de siz belirliyorsunuz.İsterseniz günde 1 kere değiştirin, isterseniz de 2 saat de bir değiştirin.
4 - Kullanıcılarınız sisteme girdikleri zaman takipçi, beğeni ve yorum havuzunuza dahil olmaktadır. İsterseniz havuzdan çıkartıp kullanıcılarınızı (premium) üye yapabilirsiniz.
5 - Sisteminiz üzerinde kullanıcılarınız kendilerini takip edip,takip etmeyenleri takipten çıkartabilir veya takip etmediklerini de takip etme sistemine de sahip olabilmektedirler.
Story izlenme (hikaye izleneme) hilesi eklenmiştir.
Canlı yayın aracı kullanarak (canlı yayın izlenme) eklenmiştir.
Resim Kayıt Etme (Keşifede Çıkarma) eklenmiştir.
Video İzleneme Gönderme eklenmiştir.

LOGİN SORUNU YAŞAYANLAR İÇİN ÇÖZÜMÜ

Login-GİRİŞ yapamayan ve admin-panelden kullanıcı aramalarda user-id bulunmadı hatası çıkan kişiler user -ekleme kısımından bir adet (iwp user import) eklediği taktirde sorunları çözülecek ve login-girişi aktif olacak. id bulunamadı hatası kalkacak.

NOT : Unutmayın bu işlemelere başlamadan önce cronların her birini aktif edin şayet cronlar çalışamıyorsa bu işlemleri yapsanız bile sorunlar düzelmiyecektir.

KURULUM (İnstaweb Scripti)

app/config/config.php (Database Bailgilerini Doldurun)
Veritabanı.sql (PhpMyadmin İmport Edin)

Bir sorun olursa Aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

https://phpaspscript.com/git/git.php?url=https%3A%2F%2Fdisk.yandex.com.tr%2Fd%2FwP86NXBslfTSIQ%3Futm_source%3D%26utm_medium%3Dxrxdt4%26utm_campaign%3D&hash=dd292678c4116dd36a5009969546aa18dcf7ebc8 = SCRİPT İNDİR =

Dosya Şifresi :

www.phpaspscript.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu