OYUNLARPROGRAM İNDİRWINDOWS PC
Trend

Çiftlik Simülatörü – Ücretsiz indir | PC Oyun indir

Çiftlik Simülatörü, 4 Mart 2021'de Erken Erişim'e giren Toxic Dog'un çok oyunculu bir çiftçilik simülatörüdür.

Çiftlik Simülatörü, 4 Mart 2021’de Erken Erişim’e giren Toxic Dog’un çok oyunculu bir çiftçilik simülatörüdür. Dedem, torunlarını bir zamanlar zengin ve şimdi çürümekte olan bir çiftliğin mirası olarak bıraktı. Şimdi mirasçı, aile mirasını yeniden ayağa kaldırmak ve ayağa kaldırmak zorundalar. Ranch Sim, harika bir oyun ve ayrıca çok eğlencelidir, Ücretsiz Oyun indir.

Çiftlik Simülatörü – Ücretsiz indir

Bölge o kadar kötü durumda ki, geceyi evin çatısı altında geçirmek bile mümkün değil. Ancak bir çadırla yetinmeniz gerekiyor.  Oyunu tek başınıza veya dört kişiye kadar arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Küçük bir görev dizisi, daha çok mekaniğe aşina olmayı amaçlar. Hatta ve ihtiyacınız olan her şeyi ilk kez elde etmenizi sağlar.

İlk önce ulaşım sağlamanız gerekir. Bugün bir dizi araba ve kamyon mevcuttur, ancak başlangıçta fon yoktur. Bunun yerine, garajda onarılması ve yakıt ikmali yapılması gereken eski, demonte bir kamyonet var.

Çiftlik Simülatörü

Aletler satın alındıktan sonra eski evin yıkılıp yerine yenisinin yapılması öneriliyor. Sadece, her şeyden önce temizlenmesi gereken belirli alanlarda inşa edebilirsiniz. Eski binaları sökün, ağaçları kesin, çöpleri çıkarın veya çimleri biçin.

İnşaat para ve malzeme gerektirir. Bir gelir kaynağı olarak, geliştiriciler hayvan yetiştirmeyi ve et veya diğer ürünleri. (süt, yumurta) satmayı, mahsul yetiştirmeyi ve avlanmayı teklif ediyor. Ormanlar, etleri de satılabilen otçul ve etçil hayvanlara ev sahipliği yapmaktadır. Hayvanların bakımı yapılmalı ve uygun bir kümese konulmalı ve yem ve su kaynaklarını yenilemeyi unutmayın. Ancak, kurtların ve ayıların bir ahıra veya tavuk kümesine girip sakinlerine ziyafet çekebilecekleri akılda tutulmalıdır.

Ranch Simulator

Ranch Simulator şu anda yeterli fizik ve animasyondan yoksun. Dünyanın içeriği kıttır ve araştırma için yalnızca bir harita mevcuttur. Ancak stüdyo aktif olarak geliştiriyor ve en yakın planların içeriğiyle bir Yol haritası yayınladı.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit).
İşlemci: Intel Core i5-3570K veya AMD FX-8310.
Bellek: 8 GB.
Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon RX 470.
Depolama: 5,10 GB.

Oyun Özellikleri

Sürüm: v. s0.431 | Erken erişim.
Tablet: Dikilmiş (Goldberg).
Tür: Pioneer tarafından Yeniden Paketleme.

Sürüm Adı: Çiftlik Simülatörü
Çıkış Tarihi: 2021
Sürüm: Tam Oyun
Dosya: Torrent
Platform: Microsoft Windows (PC)

Geliştiriciler: Toxic Dog
Yayıncılar: Excalibur Games
Tür : Simulation

Çiftlik Simülatörü Oyunu Nasıl Kurulur

1 – Antivirüs yazılımını devre dışı bırakın. Oyun için gerekli dosyaları silebilir.
2 – Torrenti indirin ve torrent istemcisini çalıştırın.
3 – Oyunun yüklenmesini bekleyin.
4 – Oyunun bulunduğu klasörü açın ve “Setup.exe”yi çalıştırın.
5 – Yükleyicinin talimatlarını izleyin.
6 – Oyna ve tadını çıkar.

https://phpaspscript.com/git.php?url=https%3A%2F%2Fdisk.yandex.com.tr%2Fd%2FQ2GK3Ey3FofTYw%3Futm_source%3D%26utm_medium%3Ddyt5t65%26utm_campaign%3D&hash=e881ed4364d8d9cf23865cb0d7fa005f001d9e15 = TORRENT İNDİR =

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu