APK İNDİRUYGULAMALAR
Trend

Frontline Commando – Android için Ön Cephe Komandoları

Frontline Commando, Türkçe adı (Android için Ön Cephe Komandoları) olan bu muhteşem streteji oyunumuz sizler için hazır. Ayrica genel anla...

Frontline Commando, Türkçe adı (Android için Ön Cephe Komandoları) olan bu muhteşem streteji oyunumuz sizler için hazır. Ayrica genel anlamda zeka ve bilinç altınızı fazlası ile zorlayacak güzel bir oyun. Aynı zamanda size ve arkadaşlarınıza hoş vakitler geçittirecektir. Oyun ful olarak rahat ve yenilme hissi yaşamadan ayrıca zevk ile oynayacaksınız. Bu android oyun uyumlu bütün cihazlarınızda indirip ayrıca sorunsuz oynayın.

Frontline Commando
Frontline Commando – Android için Ön Cephe Komandoları

Frontline Commando oyun Açıklaması

Android için Ön Cephe Komandoları, mermilere acımadan sizi yok etmeye çalışan. Aynı zamanda çok sayıda silahlı düşmana karşı ayağa kalkmanız gereken bir askeri nişancı oyun. Bu oyunun normal olanını Google Play Store‘den indirebilirsiniz.Ayrıca iktidarın diktatör tarafından ele geçirilmesini önlemek için gönderilen özel grubunuz bir pusuda yok edildi. Düşman bölgesinde yalnız kaldıktan sonra, hayatta kalmaya ve savaşan yoldaşların intikam al. Ayrıca azırlanırken öğretilen her şeyi göstermelisiniz. Bu bir macera değil, aynı zamanda burada sadece sığınağın arkasında duracak ve görünen düşmanlara ateş edecek.

Android için Ön Cephe Komandoları
Android için Ön Cephe Komandoları

Ayrıca yıkılan duvarın arkasından ateş etmekten siper alarak veya silahın yeniden doldurulması sırasında çömel. Aynı zamanda el bomba size doğru uçtuğunda, yana dönebilirsiniz. Dahası karakteriniz karşıya koşacak ve taklalar yapacak ve ayrıca zaten başka bir yerde pozisyon alacak.
Oyun mükemmel üç boyutlu grafiklere, uygun yönetime, çok sayıda kol ve ayrıca haritaya sahip. Dahası bu cehennemden geçmeye ve hayatta kalmak için çalış.

APK OYUN İNDİR

Dosya Şifresi :

www.phpaspscript.com

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu