APK İNDİRUYGULAMALAR
Trend

Gizemli adanın hazineleri 3 – Hayalet gemi Android

Gizemli adanın hazineleri 3, aynı zamanda güzel bir streteji oyunudur. Hayalet gemi Android ayrıca zeka ve becerilerinizi sınama için çok ...

Gizemli adanın hazineleri 3, aynı zamanda güzel bir streteji oyunudur. Hayalet gemi Android ayrıca zeka ve becerilerinizi sınama için çok ideal bir oyun. Dahası sizler bu oyunu oynarken çok keyif alacaksınız. Android Oyun indir katagorimizin çok gözde bir oyunu olarak ayrıca yerini almıştır.

Gizemli adanın hazineleri 3
Gizemli adanın hazineleri 3

Mobil Uygulama’lar için tüm cihaz ve telefonlarınızda aynı zamanda sorunsuz oynayabilirsiniz. Gizemli ada içinde nefes nefese büyük bir zorlu mücadele vereceksiniz. Ayrıca bölüm geçerken döktüğünüz terlerin hakkını alacaksınız. Bu oyunun normal olanını Google Play Store‘den indirebilirsiniz.

Hayalet gemi Android, oyun android mobil, tablet ve ayrıca cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Aynı zamanda zeka ve becerilerinizi fazlası ile sergileyin. Arkadaşlarınız ile hoş vakitler geçirin. Genç bir gazetecinin tropik Santa Rossa adasında meydana gelen. Paranormal olayları aynı zamanda araştırmasına yardım edin. Bu Android oyununda batık bir geminin karanlık sırrını ayrıca ortaya çıkartın.

Hayalet gemi Android
Hayalet gemi Android

Oyunumuzun orjinal ismi (The treasures of mystery island 3)’tür ve sürümü (The ghost ship)’tir.Gemi mürettebatının ve yolcuların hayaletinin dolaştığı adayı ayrıca keşfe çıkın. Bu mistik soruşturmada size yardımcı olabilecek çok gizli nesneleri arayın. Ayrıca çeşitli mantık bulmacalarını çözün. Antik tapınağı keşfedin ve bir şamanın bıraktığı ipuçlarını bulun. Kayıp ruhların dinlenmesine ve adanın sakinlerini kurtarmasına var gücünüz ile destek verin.

Gizemli adanın hazineleri 3 Ana Özellik

1 – Harika grafikler.
2 – Bölüm 4.
3 – Konum 60.
4 – İlginç hikaye.
5 – Sırlar, ipuçları ve ayrıca öğretici.

APK OYUN İNDİR

Dosya Şifresi :

www.phpaspscript.com

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu