OYUNLARPROGRAM İNDİR
Trend

FORTNITE Battle Royale – PC Oyunu | PC Oyun indir

FORTNITE Battle Royale, Epic Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Fortnite açık dünyada geçen bir co-op hayatta kalma oyunudur.

FORTNITE Battle Royale, Epic Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Fortnite açık dünyada geçen bir co-op hayatta kalma oyunudur. Günümüz dünyasında geçen oyunda aniden ortaya çıkan fırtınalar sonucu dünya nüfusunun %98’i ortadan kaybolmuş ve yerlerine zombiye benzer yaratıklar ortaya çıkmıştır.

Oyuncular bu dünyada diğer oyuncularla işbirliği içerisinde kaynak toplayıp üsler yapmakta ve kendilerini yaratıklara ve fırtınaya karşı koruyarak hayatta kalmaya çalışmaktadır.

FORTNITE Battle Royale – PC Oyunu | PC Oyun indir

Ücretli olarak piyasaya sürülen Fortnite 2018’de çıkartmış olduğu Battle Royale modunu ücretsiz olarak oyun severlere sundu.

Devasa bir haritada rastgele yerlerde oyuna başlayan çok sayıda gerçek oyuncunun oyun sonuna kadar hayatta kalması kurgusuna dayanan Battle Royale’de haritada çeşitli yerlerde bulunan silah ev mühimmatları toplayarak rakiplerinizi avlamaya çalışıyorsunuz.

Gerçek düşmanların yanı sıra yapay zamana karşı da savaştığınız oyunda doğal tehlikelere karşı kendinizi korumanız gerekmekte. Sitemizden indireceğiniz kurulum dosyası ile Fortnite Battle Royale versiyonunu bilgisayarınıza kurabilir ve ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz.

OYUN İNDİR

= DOSYA ŞİFRE = phpaspscript

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu